Vizītkartes

Vizītkartes, Ražošana, dizains, druka

 Vizītkartes var iedalīt 3 kategorijās:

       -          personīgās

       -          lietišķās

       -          korporatīvās

Wikipēdija sniedz diezgan precīzu visu kategoriju apzīmējumu

Personīgās vizītkartes galvenokārt tiek izmantotas neformāliem kontaktiem, dibinot draudzīgas attiecības. Tās ir populāras ārštata darbinieku vidū. Ierasts, ka šādā vizītkartē ir norādīts vārds, uzvārds un telefona numurs. Ieņemamais amats un adrese šādā vizītkartē nav nepieciešami. Vizītkartes var izstrādāt atbilstoši īpašnieka individuālajām vēlmēm un druku veikt jebkurā stilā.

Korporatīvas vizītkartes parasti nesatur personu vārdus un uzvārdus. Drukājot tiek norādīta informācija par firmu, darbības sfēru, piedāvāto pakalpojumu klāstu, kontakttelefoni, karte un mājaslapa. Parasti korporatīvā vizītkarte atspoguļo kompānijas firmas stilu. Vizītkartēm ir reklāmas raksturs un pārsvarā tiek izmantotas izstādēs, konferencēs, salidojumos.

Lietišķās vizītkartes tiek izmantotas biznesā, oficiālu tikšanos un pārrunu laikā, sniedzot kontakt informāciju nākošajiem klientiem. Uz lietišķām vizītkartēm noteikti ir norādīts vārds, uzvārds, uzņēmēja amats, kā arī firmas nosaukums un tās darbības sfēra. Izstādājot vizītkartes dizainu tiek izmantots kompānijas firmas stils un logotips. Šādām vizītkartēm parasti ir atturīgs dizains, to maketēšanā jāizmanto pēc iespējas lasāmāks burtu fonts.

 

Mūsdienās vīzītkartes var izgatavot ar dažādu metožu un tehnoloģiju pielietojumu.

Ofseta drukas tehnoloģija nozīmē augstu drukas kvalitāti, krāsu daudzveidību, druku Pantone un CMYK krāsu paletēs, fotogrāfiskus attēlus rastrā un ir izdevīga lielām tirāžām (sākot no 500 gab.).

Mūsdienu digitālā druka ir gandrīz panākusi kvalitātes ziņā ofsetdruku - un tas ir labākais risinājums, gadījumā, ja jums ir nepieciešamas tikai 100-200 pilnkrāsu vizītkartes.

Sietspiede – šajā tehnikā ​​uzklāj krāsu, izmantojot īpašu tīklu. Tā ir neaizvietojama drukai uz daudziem dizaina papīriem, piemērota zelta / sudraba krāsas uznešanai  uz vizītkartēm mazās tirāžās.

Reljefspiede- bezkrāsaina tehnologija, kuru jūs viegli atpazīsiet pēc reljefa vizītkartes  materiālā. Daudzas kompānijas, izmantojot šo tehnologiju, iespiež logotipa kontūru, elementu vai visu logo.

Toties karstspiede ar folliju ir acīs krītoša.  Follija var būt dažādās krāsās, arī halogrāfiska, un vienmēr izskatās ļoti efektīgi.

Mūsdienīga vizītkarte var būt visdīvainākās formas, no dažādiem materiāliem, ar fragmentāru laku un pat ar lāzergravēšanu. Mūsu kompānija ir gatava izpildīt jebkuru jūsu ideju savu spēju  robežās, taču, lūdzu, atcerieties galveno- vizītkartei jābūt informatīvai, funkcionālai un viegli uztveramai. Tas pirmām kārtām attiecas uz korporatīvām un lietišķām vizītkartēm, jo šādas vizītkartes pirmkārt projecē jūsu kompānijas imidžu, stilu, pozīciju un pat misiju.

Pievērsīsim uzmanību vizītkaršu izmēriem. Visbiežāk mēs sastopamies ar sekojošiem izmēriem: 90х50mm, 86(85)х54(55)mm и 90х55mm. Topa līderis Latvijā, Krievijā, Somijā, Brazīlijā un Izraēlā ir izmērs 90*50mm,  otrajā vietā ir kredītkartes izmērs -86х54 mm.